15.9.2009 otevřeno: 7436 x
Najdete se v seznamu?
Již v říjnu vyjde první číslo druhého ročníku časopisu Handball Plus. Najdete v něm opět zajímavé čtení všeho druhu v rozšířené podobě 64 celobarevných stran. Ne všichni ale mají v systému Handball.net poznačenu adresu, na kterou by jim měl časopis přijít, a proto je možné, že jej v příštím měsíci neobdrží!
Níže si můžete prohlédnout seznam všech osob, u kterých není v systému vyplněna adresa a časopis tak nemáme kam doručit. Upozornění o chybějících adresách bude adresováno také na jednotlivé klubové redaktory. V případě, že se v seznamu níže najdete, kontaktujte i Vy svého klubového redaktora, aby vám adresu do systému doplnil. V případě problémů nás pak kontaktujte na naší emailové adrese.
Seznam členů ČSH se zaplaceným IS, ale bez udané adresy:
David |
Andrle |
Baník Most |
Pavel |
Zbuzek |
Baník Most |
Patrik |
Olexa |
Baník Most |
Martin |
Smola |
Baník Most |
Bořek |
Valvoda |
Baník Most |
|
|
|
Václav |
Bořík |
Bohemia Sekt St.Plzenec |
|
|
|
Jan |
Horák |
DHC Slavia Praha |
Olga |
Kováříková |
DHC Slavia Praha |
|
|
|
Jan |
Kaboň |
DTJ Polanka n.O. |
Radim |
Mach |
DTJ Polanka n.O. |
Adam |
Zdráhala |
DTJ Polanka n.O. |
|
|
|
Václav |
Kotrč |
Dukla Praha |
|
|
|
Alois |
Jakeš |
Házená Legata Hustopeče |
|
|
|
Miroslav |
Borecký |
HBC Jičín |
Petr |
Kolc |
HBC Jičín |
Jan |
Martinek |
HBC Jičín |
Zdeněk |
Matějka |
HBC Jičín |
Václav |
Vávra |
HBC Jičín |
Silvie
|
Kůželová |
HC Plzeň |
Petr |
Linhart |
HC Plzeň |
|
|
|
Petr |
Kutina |
HC Všenory |
|
|
|
Markéta |
Bachánková |
HC Zlín |
Gabriela |
Zmeškalová |
HC Zlín |
|
|
|
Adam |
Jurka |
HC Zubří |
Matěj |
Opálka |
HC Zubří |
|
|
|
Jakub |
Klement |
HCB Karviná |
Dominik |
Lukács |
HCB Karviná |
Jiří |
Užek |
HCB Karviná |
Lukáš |
Vančo |
HCB Karviná |
|
|
|
Zdeněk |
Maršálek |
HK Královo Pole |
|
|
|
Štěpán |
Suchánek |
HK Slavia Praha |
|
|
|
Josef |
Duda |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Tomáš |
Feigerle |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Jana |
Reichertová |
HK Slavia VŠ Plzeň |
|
|
|
Radek |
Chmelař |
HK Veselí n.M. |
|
|
|
Šárka |
Čumíčková |
HSK Vlčnov |
Barbora |
Daníčková |
HSK Vlčnov |
Lenka |
Králíková |
HSK Vlčnov |
Simona |
Lekešová |
HSK Vlčnov |
Leona |
Míšková |
HSK Vlčnov |
Marika |
Mlýnková |
HSK Vlčnov |
Petra |
Solařová |
HSK Vlčnov |
|
|
|
Jan |
Chmelík |
I.HC WENDY Mělník |
|
|
|
Pavel |
Cajthaml |
I.HK Dvůr Králové n.L. |
Tomáš |
Odvárka |
I.HK Dvůr Králové n.L. |
Jan |
Vrána |
I.HK Dvůr Králové n.L. |
|
|
|
Jaroslav |
Artl |
Individuální člen |
|
|
|
Pavel |
Zahradník |
Jiskra Třeboň |
|
|
|
Otakar |
Heuer |
KH Kopřivnice |
|
|
|
David |
Pasia |
KH Orel Paskov |
Jaroslav |
Andrýsek |
KH Orel Paskov |
Kateřina |
Horáková |
KH Orel Paskov |
Miroslav |
Kaluža |
KH Orel Paskov |
Pavla |
Krestová |
KH Orel Paskov |
Miroslav |
Křeš |
KH Orel Paskov |
Richard |
Novák |
KH Orel Paskov |
Lucie |
Oháňková |
KH Orel Paskov |
Jana |
Štefková |
KH Orel Paskov |
Rudolf |
Trebatický |
KH Orel Paskov |
|
|
|
Eva |
Bezchlebová |
Lokomotiva Cheb |
Zuzana |
Filipinová |
Lokomotiva Cheb |
Kristýna |
Marjánková |
Lokomotiva Cheb |
Klára |
Šturmová |
Lokomotiva Cheb |
Romana |
Bohánková |
Lokomotiva Cheb |
Kristýna |
Bulíková |
Lokomotiva Cheb |
Jan |
Kropáček |
Lokomotiva Cheb |
Františka |
Lhotáková |
Lokomotiva Cheb |
Kateřina |
Pokorná |
Lokomotiva Cheb |
Jaroslav |
Šípek |
Lokomotiva Cheb |
Petr |
Štengl |
Lokomotiva Cheb |
Pavla |
Tesárková |
Lokomotiva Cheb |
|
|
|
Tomáš |
Vavrica |
Lokomotiva Louny |
Jaroslav |
Hartman |
Lokomotiva Louny |
Tomáš |
Hudek |
Lokomotiva Louny |
Jakub |
Poráč |
Lokomotiva Louny |
Tomáš |
Sládek |
Lokomotiva Louny |
|
|
|
Pavel |
Pašek |
Lokomotiva Plzeň |
Luboš |
Nový |
Lokomotiva Plzeň |
Jiří |
Valeš |
Lokomotiva Plzeň |
|
|
|
David |
Kaiser |
Lokomotiva Vršovice |
|
|
|
Tereza |
Dohnalová |
SHK D-P Pardubice |
František |
Chaloupka |
SHK D-P Pardubice |
Markéta |
Kutíková |
SHK D-P Pardubice |
Hana |
Myšičková |
SHK D-P Pardubice |
|
|
|
Pavel |
Novotný |
SHK ZFP Kunovice |
|
|
|
Michal |
Novotný |
SK HC Tišnov |
Marcel |
Halas |
SK HC Tišnov |
Jiří |
Klíč |
SK HC Tišnov |
Antonín |
Parolek |
SK HC Tišnov |
Petr |
Pokorný |
SK HC Tišnov |
Michal |
Rybář |
SK HC Tišnov |
Michal |
Slavíček |
SK HC Tišnov |
|
|
|
Eva |
Doležalová |
SK Praha 4 |
Jiří |
Kotrč |
SK Praha 4 |
Ladislava |
Silovská |
SK Praha 4 |
Jan |
Boháč |
SK Praha 4 |
Jindřich |
Dostál |
SK Praha 4 |
Pavel |
Fiřt |
SK Praha 4 |
Martin |
Hanousek |
SK Praha 4 |
Miroslav |
Hrabák |
SK Praha 4 |
Kateřina |
Lacinová |
SK Praha 4 |
Michal |
Mišura |
SK Praha 4 |
Michal |
Pavlík |
SK Praha 4 |
Ilona |
Princová |
SK Praha 4 |
Tomáš |
Procházka |
SK Praha 4 |
Zdeněk |
Reich |
SK Praha 4 |
Roman |
Shon |
SK Praha 4 |
Michal |
Stašek |
SK Praha 4 |
Renata |
Šusťáčková |
SK Praha 4 |
Josef |
Taraba |
SK Praha 4 |
Jarmila |
Tóthová |
SK Praha 4 |
Renata |
Urbanová |
SK Praha 4 |
Radka |
Veselá |
SK Praha 4 |
Martin |
Wimmer |
SK Praha 4 |
Ludmila |
Horynová |
SK Praha 4 |
|
|
|
Tomáš |
Klaban |
SKP Frýdek-Místek |
Josef |
Ryzí |
SKP Frýdek-Místek |
Petr |
Unger |
SKP Frýdek-Místek |
|
|
|
Miloš |
Cuberka |
Slavia Hradec Králové |
Roman |
Ježek |
Slavia Hradec Králové |
Jiří |
Novák |
Slavia Hradec Králové |
Miroslav |
Plot |
Slavia Hradec Králové |
Pavel |
Sviták |
Slavia Hradec Králové |
Roman |
Šádek |
Slavia Hradec Králové |
Jan |
Vačlena |
Slavia Hradec Králové |
|
|
|
Pavel |
Bradáček |
Sokol Brno IV |
|
|
|
Aleš |
Del Favero |
Sokol Juliánov |
Ivan |
Charvát |
Sokol Juliánov |
Jiří |
Koubek |
Sokol Juliánov |
Petr |
Koubek |
Sokol Juliánov |
David |
Kovalčík |
Sokol Juliánov |
Jiří |
Kubát |
Sokol Juliánov |
|
|
|
Tomáš |
Cabadan |
Sokol Klimkovice |
|
|
|
Dominik |
Kuča |
Sokol Krmelín |
|
|
|
Libor |
Vizent |
Sokol Nové Bránice |
|
|
|
Bohumila |
Kortusová |
Sokol Písek |
Marta |
Papalová |
Sokol Písek |
Lenka |
Schánělcová |
Sokol Písek |
|
|
|
Robert |
Káš |
Sokol Vršovice |
František |
Vaněček |
Sokol Vršovice |
|
|
|
Jiří |
Hýl |
Sokol-Trnávka |
Radek |
Velart |
Sokol-Trnávka |
|
|
|
Rastislav |
Dufek |
SORRY HáK |
Dušan |
Janura |
SORRY HáK |
Miloň |
Kučera |
SORRY HáK |
Miroslav |
Štíbr |
SORRY HáK |
|
|
|
Jiří |
Míšek |
Sparta Praha HC s.r.o. |
Tomáš |
Slavík |
Sparta Praha HC s.r.o. |
|
|
|
Jaroslav |
Karman |
Spartak MAS Sez.Ústí |
|
|
|
David |
Zlámal |
Sportovní klub Droždín |
Lukáš |
Coufal |
Sportovní klub Droždín |
Pavel |
Schejbal |
Sportovní klub Droždín |
Jan |
Václavík |
Sportovní klub Droždín |
|
|
|
Martin |
Král |
SSK Talent 90 Plzeň |
|
|
|
Jiří |
Havel |
Tatran Bohunice |
Jiří |
Širůček |
Tatran Bohunice |
|
|
|
Roman |
Bakalář |
Tatran Litovel |
|
|
|
Jana |
Jirotková |
Tatran Střešovice |
Kateřina |
Kafková |
Tatran Střešovice |
|
|
|
Kateřina |
Kopicová |
TJ Astra |
Soňa |
Juríková |
TJ Astra |
Lenka |
Kirsová |
TJ Astra |
Ilona |
Königová |
TJ Astra |
Jana |
Kulíšková |
TJ Astra |
Nikola |
Terzičová |
TJ Astra |
Dana |
Tumová |
TJ Astra |
Eva |
Uhlířová |
TJ Astra |
Tereza |
Kulhánková |
TJ Astra |
|
|
|
Libor |
Frydrych |
TJ Bystřice p.Hostýnem |
|
|
|
František |
Hercik |
TJ Cement Hranice |
Filip |
Herda |
TJ Cement Hranice |
Petr |
Hlaváč |
TJ Cement Hranice |
|
|
|
Bohumil |
Křivánek |
TJ Háje Jižní Město |
Tomáš |
Hajný |
TJ Háje Jižní Město |
Lucie |
Zítková |
TJ Háje Jižní Město |
|
|
|
Veronika |
Chuťková |
TJ Jiskra Otrokovice |
|
|
|
Petr |
Homola |
TJ Košutka Plzeň |
|
|
|
Anna |
Dolejšová |
TJ Loko České Budějovice |
|
|
|
Jan |
Ulman |
TJ Nový Jičín |
|
|
|
Jiří |
Šťastný |
TJ Rožnov p.R. |
|
|
|
Petr |
Haluška |
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště |
|
|
|
Jan |
Doupovec |
TJ Sokol Bystřice n./P. |
|
|
|
Tomáš |
Kopřiva |
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov |
|
|
|
Martina |
Bernardová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Jennifer |
Machnyková |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Markéta |
Samková |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Kateřina |
Srbová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Martin |
Bílek |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Nicol |
Janikova |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Lucie |
Kalfářová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Klára |
Kodetová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Lukrécie |
Kopečná |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Kateřina |
Krčová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Kateřina |
Kudrnová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Petra |
Nohejlová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Zuzana |
Pressová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Kateřina |
Svobodová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
Brigitta |
Tonnerová |
TJ Sokol Kobylisy II. |
|
|
|
Stanislav |
Navrátil |
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK |
|
|
|
Petr |
Kudr |
TJ Sokol Ostrava |
Marcel |
Blažek |
TJ Sokol Ostrava |
Petr |
Břišč |
TJ Sokol Ostrava |
Vojtěch |
Cepek |
TJ Sokol Ostrava |
Zdenek |
Číž |
TJ Sokol Ostrava |
Bohdan |
Dočekal |
TJ Sokol Ostrava |
Dominik |
Gelnar |
TJ Sokol Ostrava |
Peter |
Horňák |
TJ Sokol Ostrava |
Sebastian |
Choleva |
TJ Sokol Ostrava |
Roman |
Janík |
TJ Sokol Ostrava |
Petr |
Müller |
TJ Sokol Ostrava |
Daniel |
Ondrušík |
TJ Sokol Ostrava |
Lukáš |
Staněk |
TJ Sokol Ostrava |
Dominik |
Varmuža |
TJ Sokol Ostrava |
Lucie |
Grmelová |
TJ Sokol Poruba |
Gabriela |
Kosová |
TJ Sokol Poruba |
|
|
|
Petr |
Babáček |
TJ Sokol Velké Meziříčí |
|
|
|
Tomáš |
Hála |
TJ TŽ Třinec |
Petr |
Noga |
TJ TŽ Třinec |
Valter |
Pánek |
TJ TŽ Třinec |
Michal |
Pěgřímek |
TJ TŽ Třinec |
Michal |
Rufus |
TJ TŽ Třinec |
|
|
|
Jakub |
Bolf |
TJ Veselá |
|
|
|
Pavel |
Andrle |
|