Východočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky OSHVč?
líbí 87%
nelíbí 12%
Celkem hlasovalo: 437

Struktura OSH

 

Předseda OSHVč:

Oldřich  Bína                       e-mail : bina@osshb.cz                                mob.: 731441697

 

Členové Výkonného výboru:

Alois  Prokop                      e-mail : tuma@watek.cz                                mob.: 732818516

Předseda disciplinární komise a místopředseda OSH

 

Ing. Zdeněk  Tůma              e-mail : tuma@watek.cz                                 mob.: 731612182

Předseda soutěžní komise

 

Miloš  Kastner                     e-mail : telovychova@wo.cz                            mob.: 605789172

Předseda komise rozhodčích

 

Zdeněk  Dušek                     e-mail : dusek.zde@seznam.cz                       mob.: 605149685

Předseda komise mládeže

 

David  Kučera                       e-mail : dav.kuc@seznam.cz                          mob.: 732163211

Předseda trenérsko-metodické komise

 

Karel  Valnoha                      e-mail : valnoha.k@seznam.cz                      mob.: 776886882

Předseda komise rozvoje

 

Jan  Deml                             e-mail : dfc.deml@seznam.cz                        mob.: 724113065

Předseda kontrolní komise

 

Ing. Hubert  Kubala               e-mail : hkubala@atlas.cz                              mob.: 724536159

Předseda komise miniházené