Východočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky OSHVč?
líbí 87%
nelíbí 12%
Celkem hlasovalo: 437

Oddíly

Oddíly Vč oblasti - adresář organizačních pracovníků.

 

1. HK Dvůr Králové n. Lab.  Poděbradova 2028  TZ : 499622848 i fax
Kastner Miloš 544 01 Dvůr Králové n. Lab.  TB : 605789172
SH umělý povrch - LOBA   ZŠ Strž, El. Krásnohorské TH : 499621020
   

telovychova@wo.cz

Jiskra Havlíčkův Brod 

Nad Kalvárií 3382 TZ : 569472234, fax 569722660
Satrapa Ivan 580 01 Havl. Brod TB : 603498911
SH palubovka, venk. hřiště REGUTEC Ledečská 3028 TH : 569428649 
   

ivan.satrapa@onhb.cz

ŠSKH Nuselská Havl. Brod  U pekáren 1650  TZ : 731405182
Ing. Kubala Hubert 580 01 Havl. Brod TB : 569423727
Venkovní hřiště REGO  Ledečská 3295 TH : 731405182
    hkubala@atlas.cz
SLAVIA Hradec Králové Jižní 870  TZ : 495408924
Cuberka Miloš 500 03 Hradec Králové  TB : 777940015
SH palubovka, venk. hřiště asfalt V. Nejedlého 1216 TH :
Vjecek Jan - mládež vjeca@centrum.cz cuberka@hsc.cz
SOKOL Chrudim Stojice 26 TZ : 466972122 i fax
Dvořáček Libor 535 01 Přelouč TB : 724796329
SH palubovka Tyršovo nám. 12 TH : 469621028
    l.dvoracek@iol.cz
HBC Jičín Pod lipami 906 TZ : 493523531 i fax 
Mgr. Babák Aleš 506 01 Jičín  TB : 775311801
SH palubovka, venk. hřiště NISAPLAST Revoluční 863 TH : 493533462
    hazena@jicin.cz
ZŠ Kamenice nad Lípou Anglická 1218/II  TZ : 723927097
Dvořák Jan 377 01 Jindřichův Hradec TB : 723927097
Venk. hřiště - umělá tráva Kamenice nad Lípou TH : 723927097
    jdvorakhazena@seznam,cz
Kovo Ledeč nad Sáz.  M.Majerové 930  TZ : 569771475
Prokop Alois 584 01 Ledeč n. Sáz. TB : 569720956, 732818516
SH palubovka, venk. hřiště REGUTEC Koželská 550 TH :
    tuma@watek.cz
HC TJ Náchod Němcové 656  TZ : 605149685, fax 491447443
Dušek Zdeněk 547 01 Náchod TB : 491428334
SH ALSAPAN Na Hamrech 2001 TH : 605149685
    dusek.zde@seznam.cz
1.HC Pardubice  Prokopa Holého 549  TZ : 446036359 i fax 
Valenta Stanislav 533 51 Rosice TB : 724094102
SH ALFAGYN, venk. hřiště NISAPLAST V Ráji 2766 TH : 724113065
    stanislav.valenta@upce.cz
SHK D-P Pardubice   Bělehradská 379  TZ : 604313066 - R. Šimon 
Chaloupka František 530 05 Pardubice   TB : 736703869

SH MONDOFLEX, v. hř. asfalt Polabiny 3

Kunětická 92  TH : 466036767
    sskhhazena@seznam.cz
TJ Turnov   J.Patočky 1656  TZ : 739520070 
Ing, Holubka Jan 511 01 Turnov TB : 739520070
SH parkety Skálova ul. TH :
    Jan.Holubka@precioza.com
TJ SOKOL Velké Meziříčí  Bezručova 1615/6 TZ : 608919799
Kratochvílová Olga 594 01 Velké Meziříčí TB : 608919799
SH  Sportovní ul. TH : 608919799
    o.kratochvilova@seznam.cz
Sokol ŽBS Železný Brod  Bratříkov 118 TZ : 483344388, fax 483344595
Pastorek Bohumil 468 21 Bratříkov  TB : 483397332
SH palubovka Masarykova ul. BOHUMIL.PASTOREK@JABLONEXGROUP.COM
    TH :606410230
TJ Slavoj Žirovnice   Anglická 1218/II  TZ : 723927097
Dvořák Jan 377 01 Jindřichův Hradec TB : 723927097
SH palubovka Žirovnice TH : 723927097
    jdvorakhazena@seznam.cz