Východočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky OSHVč?
líbí 87%
nelíbí 12%
Celkem hlasovalo: 437

Rozhodčí

 

Adresář rozhodčích pro soutěžní ročník 2009 - 2010.

Balatka Petr Bartůšek Radomír Borecký Miroslav
petr.balatka@iex.cz radekeva@seznam.cz  
723573909 776228589 605177179
     
Dostál Jaroslav ml. Dostál Jaroslav st. Dvořák Jiří
dostal5@seznam.cz dostal.handball@seznam.cz dvorak.jiri70@centrum.cz
774688690 602126926 737317686
     
Halíř Jaromír  Holenda Josef Illman Milan
  holendapepa@seznam.cz Milan-H.Brod@seznam.cz
739085338 605009121 731702045
     
Kábrt Radovan  Kastner Miloš Ing. Opava Jiří
radovan.kabrt@seznam.cz telovychova@wo.cz  jiri.opava@seznam.cz
739254614 605789172 604738320
     
Petružálková Lenka Pluhař Josef Podzimek Aleš
lenkapet@seznam.cz podzimekm@seznam.cz ales.podzimek@seznam.cz
605481113 604562876 607775425 
     
Podzimek Miloš Prokop Alois Rykr Arnošt
podzimekm@seznam.cz tuma@watek.cz zdenda.vanda@seznam.cz
723555246 732818516  603335711
     
Ing. Semerád Jiří
jiri.semerad@vakpce.cz
606604010
 
Vlk Vlastimil
vl.vlk@seznam.cz
608270494
 
 
 
Ing. Tůma Zdeněk
tuma@watek.cz
731612182
 
Horák Josef
 
733338311
 
 
 
Vaněček Zdeněk
zdenda.vanda@seznam.cz
604987279
 
Neuwirth Ondřej
neuvirth.ondrej@seznam.cz