Východočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<prosinec 2020>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky OSHVč?
líbí 87%
nelíbí 12%
Celkem hlasovalo: 437

Rozhodčí

 

Adresář rozhodčích pro soutěžní ročník 2009 - 2010.

Balatka Petr Bartůšek Radomír Borecký Miroslav
petr.balatka@iex.cz radekeva@seznam.cz  
723573909 776228589 605177179
     
Dostál Jaroslav ml. Dostál Jaroslav st. Dvořák Jiří
dostal5@seznam.cz dostal.handball@seznam.cz dvorak.jiri70@centrum.cz
774688690 602126926 737317686
     
Halíř Jaromír  Holenda Josef Illman Milan
  holendapepa@seznam.cz Milan-H.Brod@seznam.cz
739085338 605009121 731702045
     
Kábrt Radovan  Kastner Miloš Ing. Opava Jiří
radovan.kabrt@seznam.cz telovychova@wo.cz  jiri.opava@seznam.cz
739254614 605789172 604738320
     
Petružálková Lenka Pluhař Josef Podzimek Aleš
lenkapet@seznam.cz podzimekm@seznam.cz ales.podzimek@seznam.cz
605481113 604562876 607775425 
     
Podzimek Miloš Prokop Alois Rykr Arnošt
podzimekm@seznam.cz tuma@watek.cz zdenda.vanda@seznam.cz
723555246 732818516  603335711
     
Ing. Semerád Jiří
jiri.semerad@vakpce.cz
606604010
 
Vlk Vlastimil
vl.vlk@seznam.cz
608270494
 
 
 
Ing. Tůma Zdeněk
tuma@watek.cz
731612182
 
Horák Josef
 
733338311
 
 
 
Vaněček Zdeněk
zdenda.vanda@seznam.cz
604987279
 
Neuwirth Ondřej
neuvirth.ondrej@seznam.cz